Elektronický odvaděč kondenzátu BX16LD100 (115V)
Elektronický odvaděč kondenzátu BX16LD100 s připojením na 115V, pro snadný odvod kondenzátu
Elektronický odvaděč kondenzátu BX16LD100
- Odvaděč má tlačítko TEST, kterým je možné otestovat správnou funkci a odvádění kondenzátu
- Funkce tak výrazně šetří náklady na energii při výrobě stlačeného vzduchu
- Je vybaven konektorem pro připojení ke zdroji napájení
- Připojení na 115V
- Horní připojení odvaděče
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odvaděče kondenzátu |
|---|---|
| Pracovní tlak: | 0,2 - 16 bar |
| Max.odvod kondenzátu: | 5 l/h |
| Napětí: | 115 V |
| Hmotnost: | 0,35 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Související produkty
Filtr Bamax BXF12 - 1/2" s filtrační schopností 20 mikronů a maximálním tlakem 12 bar
Podobné produkty
Odvaděč kondenzátu BX16MD5 má integrovaný digitální časovač a elektromagnetický servo-řízený ventil
Elektronický odvaděč kondenzátu BX16LD100 na 230V, usnadňuje odvod kondenzátu s připojením 1/2".