Odvaděč kondenzátu BX16MD50
Odvaděč kondenzátu BX16MD50
- Odvaděč automaticky vypouští cyklicky kondenzát na základě nastavených parametrů na odvaděči
- Odvaděč má tlačítko, kterým je možné otestovat správnou funkci a odvádění kondenzátu
- Je vybaven konektorem pro připojení ke zdroji napájení
- Vyrobeno v itálii
- S maximálním odvodem kondenzátu 0,5-50l/h
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odvaděče kondenzátu |
|---|---|
| Pracovní tlak: | 0,2 - 16 bar |
| Max.odvod kondenzátu: | 0,5 - 50 l/hod |
| Provozní teplota: | + 1 až + 60 °C |
| Napětí: | 230 V |
| Hmotnost: | 0,22 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Související produkty
Elektronický odvaděč kondenzátu BX16LD100 na 230V, usnadňuje odvod kondenzátu s připojením 1/2".
Odvaděč kondenzátu BX16MD5 má integrovaný digitální časovač a elektromagnetický servo-řízený ventil
Filtr Bamax BXF12 - 1/2" s filtrační schopností 20 mikronů a maximálním tlakem 12 bar
Filtr Bamax BXF38 - 3/8" s filtrační schopností 20 mikronů a maximálním tlakem 12 bar