Elektronický odvaděč kondenzátu BX16LD100
Neohodnoceno
Značka: Bamax
Elektronický odvaděč kondenzátu BX16LD100 na 230V, usnadňuje odvod kondenzátu s připojením 1/2".
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
Kód: BX16LD100
Neohodnoceno
Značka: Bamax
2127 elektronicky odvadec kondenzatu bx16ld100
Made in EU
  • Odvaděč má tlačítko TEST, kterým je možné otestovat správnou funkci a odvádění kondenzátu
  • Funkce tak výrazně šetří náklady na energii při výrobě stlačeného vzduchu
  • Je vybaven konektorem pro připojení ke zdroji napájení
  • Sítko zabraňuje vniknutí nečistot do odvaděče
  • Horní připojení odvaděče 1/2"
  • Připojení na odvod kondenzátu 9mm
  • Vyrobeno v Itálii
Doplňkové parametry
Kategorie: Odvaděče kondenzátu
Pracovní tlak: 0,2 - 16 bar
Max.odvod kondenzátu: 5 l/hod
Provozní teplota: + 1 až + 60 °C
Napětí: 230 V
Hmotnost: 0,6 kg
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Nevyplňujte toto pole:
Bezpečnostní kontrola
Podobné produkty
elektronicky-odvadec-kondenzatu-bekomat-32u
BEKOMAT odvádí vznikající kondenzát bez ztráty tlaku a šetří tak náklady na energie, snadná instalace na 230V
Kód: BX1632U
automaticky-odvadec-kondenzatu-aok16
Kód: BX16AOK16
7429 elektronicky odvadec kondenzatu bx16ld100 115v
Made in EU
Elektronický odvaděč kondenzátu BX16LD100 s připojením na 115V, pro snadný odvod kondenzátu